Stoiska targowe

Stoiska targowe

Szukasz sposobu na wyróżnienie swojej firmy na tle konkurencji i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów? Świetnie trafiłeś! Nasza firma to zespół kreatywnych ludzi, którzy specjalizują się w projektowaniu stoisk targowych o niebanalnym designie i funkcjonalnej przestrzeni.

Nie chcemy tworzyć szablonowych stoisk, które będą się gubić w tłumie. Nasze projekty to połączenie innowacyjności, estetyki i funkcjonalności, które skutecznie przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Wierzymy, że stoisko targowe to nie tylko miejsce sprzedaży, ale także przestrzeń, która powinna wyróżniać się na tle konkurencji i być postrzegana jako wizytówka Twojej firmy.

Projektowanie stoisk targowych zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami

1
Konsultacje

Przed przystąpieniem do projektowania oferujemy konsultacje mające na celu określenie wymagań inwestora i celów sprzedażowych.

2
Koncepcja

Opracowanie pomysłu na stoisko targowe jest ważnym etapem procesu projektowego, na który należy przeznaczyć wystarczającą ilość czasu.

3
Projektowanie

Projektowanie stoiska targowego jest procesem wymagającym współpracy między projektantami i inwestorem.

4
Realizacja

Realizacja projektu stoiska targowego obejmuje nadzór zarówno w czasie produkcji, przy wysyłce elementów jak i w miejscu jego montażu.

Visiona – Cartes Secure Connexions

Unikalne projekty stoisk targowych, które przyciągają uwagę

Wyjątkowość stoisk targowych wynika z branży inwestora oraz specyfiki miejsca, gdzie targi się odbywają. Przy projektowaniu stoisk targowych jako konstrukcji tymczasowych projektanci mogą sobie pozwolić na niestandardowe a nawet "szalone" pomysły i rozwiązania. Kreatywne podejście projektanta w połączeniu z otwartością i zaufaniem inwestora daje zaskakująco pozytywne efekty. Indywidualne podejście do wymagań inwestora zaowocuje aranżacją, koło której klient nie przejdzie obojętnie.

Stoiska targowe, które wyróżniają Twoją firmę na tle konkurencji

Targi to niepowtarzalna okazja dla firmy na wyróżnienie się na tle konkurencji. Dobry projekt stoiska targowego jest doskonałym narzędziem. Na targach branżowych stoisko stanowi wizytówkę firmy. Z tego powodu projekt stoiska targowego to priorytet dla wykreowania pożądanego wizerunku. Ponadto stoisko targowe daje możliwości zaaranżowania przestrzeni sprzyjającej spotkaniom, rozmowom oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Spektakularne wrażenie robią stoiska targowe dwupoziomowe, jednak wiążą się z większymi kosztami inwestora. Projekt stoiska targowego umożliwia zaprezentowanie produktów w najkorzystniejszy dla firmy sposób. Odpowiednia aranżacja stoiska kieruje uwagę klienta w zamierzoną stronę.

ostatnie | projekty

Nasze projekty stoisk targowych

Możemy pochwalić się realizacjami stoisk targowych na całym świecie – od Mediolanu przez Bejrut i Dusseldorf po Chicago. Projektujemy zarówno kameralne standy jak i wielkopowierzchniowe pawilony.

FAQ - projektowanie stoisk targowych

Tak, świadczymy kompleksowe usługi. Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w wykonaniu stoisk targowych zgodnie z naszym projektem. Dzięki długoletniej współpracy budowa stoisk targowych, proces ich montażu i demontażu odbywa się bardzo sprawnie.

W zależności od wielkości stoiska, wymagań biura targowego, przepisów oraz rangi wydarzenia proces projektowania stoiska targowego może trwać od jednego do kilku miesięcy.

Projektując stoisko targowe należy spełnić wymagania określone przez organizatora targów w formie przepisów i procedur, do których należy dostosować projekt.

Cana Concept – Warsaw Home

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie