Projektowanie biur

Projektowanie i aranżacja biur

Czy Twój biurowy wystrój jest nudny i monotonny? Zastanawiasz się, jak ożywić swoją przestrzeń pracy i zmotywować pracowników? A może dopiero planujesz otworzyć biuro? Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu biur, które łączą ergonomię, funkcjonalność i unikalne rozwiązania, aby zwiększyć wydajność Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy pomóc Ci wykorzystać pełny potencjał Twojej przestrzeni.

Zaprojektuj swoje biuro z nami – profesjonalne podejście do projektowania wnętrz

Dobrze zaprojektowana przestrzeń biurowa stanowi wizytówkę danej firmy. Aranżacja biur w dużym stopniu buduje wizerunek firmy. Projekt biura jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem dlatego przed przystąpieniem do pracy zawsze staramy się poznać indywidualne potrzeby danej firmy. Naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawidłowe aranżacje wnętrz przestrzeni biurowej wpływają na wydajność pracowników.

Od projektu do realizacji – kompleksowa obsługa Twojego projektu biura

1
Konsultacje

Podczas całego procesu projektowego pozostajemy w stałym kontakcie z Inwestorem. Naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb Klienta i pomoc przy każdym etapie prac. Podczas licznych konsultacji staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wszystkie wątpliwości Klientów.

2
Planowanie budżetu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bardzo ważnym aspektem jest prawidłowe zaplanowanie budżetu. Aranżacje wnętrz biurowych to nie tylko zgodność z najnowszymi trendami, zrozumienie potrzeb twoich pracowników czy funkcjonalność ale również koszty, które będzie musiał ponieść Inwestor. Zdając sobie z tego sprawę projekt biura poprzedzamy ustaleniem z klientami budżetu i staramy się go nie przekraczać.

3
Projektowanie

Pierwszym etapem aranżacji biur jest analiza funkcjonalna przestrzeni biurowej. Na rzucie funkcjonalnym projektowanej przestrzeni biura staramy się uwzględnić wszystkie wytyczne otrzymane od Klientów. Bierzemy pod uwagę nie tylko naszą wiedzę ale również doświadczenie pracowników danej firmy. Miejsca pracy planujemy w taki sposób aby sprostać również ich wymaganiom i potrzebom. Dla jednego będzie to nowoczesne biuro z przestrzenią open space, dla drugiego zamknięta przestrzeń sprzyjająca skupieniu. Zadowoleni pracownicy to dzisiaj jeden z priorytetów większości przedsiębiorstw.

4
Realizacja

Nasz zespół oferuje kompleksowe usługi dlatego towarzyszymy Klientowi również podczas realizacji projektu biura. Zajmujemy się nadzorem autorskim, podczas którego staramy się dopilnować aby każdy element wnętrza został wykonany zgodnie z projektem.

Aranżacje biur ABB 3

Przestrzeń, która motywuje - projektowanie biur dla Twojego biznesu

Biuro jest również przestrzenią, która motywuje. Dobrze zaprojektowane wnętrza wpływają na kreatywność. Jeśli zatrudnione osoby dobrze czują się w swoim biurze wzrasta również ich jakość pracy. Aranżacja jest niewątpliwie jednym z elementów efektywności pracy pracowników.

Nowoczesne rozwiązania dla Twojego biura - zadbaj o swój wizerunek

Projekt wnętrza biura jest również wizytówką firmy. Aranżacja przestrzeni biura dużo mówi o danym przedsiębiorstwie. Najnowsze projekty przestrzeni biurowych bardzo często uwzględniają dużą, otwartą przestrzeń typu open space. Taka aranżacja biura mówi nam o otwartości i nowoczesności danego przedsiębiorstwa i często przyciągają młodych, ambitnych pracowników. Projekty biur bardziej zamkniętych są częściej

Ergonomia i funkcjonalność – nasze rozwiązania dla Twojego biura

Projekty aranżacji przestrzeni biur powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Projekt biura musi uwzględniać wszystkie zasady ergonomii i funkcjonalności . Nasza wiedza oraz doświadczenie zapewnią twoim pracownikom wygodną przestrzeń do pracy i samorozwoju.

ostatnie | projekty

Ożyw swoją przestrzeń pracy - unikalne projekty biur z naszej pracowni

Wśród naszych realizacji znajdują się aranżacje wnętrz ABB, ESET czy ES System K.

Aranżacje wnętrz biurowych na miarę Twoich potrzeb - FAQ

Masz pytania na temat aranżacji swojego biura? Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

Projekt biura Es System K 3

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie