Projektowanie restauracji – aranżacja wnętrz

Projektowanie restauracji

Czy chcesz, aby Twoja restauracja przyciągała klientów i oferowała niezapomniane wrażenia? Jeśli tak to jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu wnętrz restauracji, które zaskoczą i zachwycą Twoich gości. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności możemy stworzyć dla Ciebie wyjątkowe i dopasowane rozwiązania, które podkreślą charakter Twojego biznesu i zwiększą jego atrakcyjność. Skontaktuj się z nami, aby poznać nasze propozycje i zobaczyć, jak możemy pomóc w ulepszaniu Twojej restauracji.

Zdobądź przewagę konkurencyjną – projektowanie wnętrz restauracji dla Twojego sukcesu

Projekt wnętrza restauracji pośrednio i bezpośrednio przekłada się na sukces lokalu. Dzięki dobrze zaprojektowanym wnętrzom właściciel restauracji oprócz dobrego produktu oferuje miejsce celebracji najróżniejszych okazji. Wystrój wnętrza wiąże się z konkretnym planem rozwojowym restauracji. Projekt restauracji powinien brać pod uwagę wymogi personelu oprócz względów estetycznych i oczekiwań klientów.

Od projektu do realizacji – kompleksowa obsługa Twojego projektu restauracji

1

Konsultacje

Jeżeli jesteś właścicielem restauracji i chciałbyś zmienić lub odświeżyć jej wystrój zapraszamy na konsultacje.

2

Koncepcja

Projekt koncepcyjny restauracji określa wstępne rozwiązania funkcjonalne oraz wykończenia materiałowe i kolorystyczne ścian.

3

Projektowanie

Projektowanie restauracji polega na współpracy projektantów różnych branż. Projekt technologiczny jest punktem startowym.

4

Realizacja

Nadzór nad realizacją projektu restauracji wymaga doświadczenia. Na wiele aspektów należy zwrócić uwagę.

Family Friends 2

Zadbaj o komfort swoich gości - ergonomia i funkcjonalność w projektowaniu restauracji

Projektowanie wnętrz restauracji wymaga wykreowania funkcjonalnego planu oraz znajomości zasad ergonomii. Oprócz ważnej estetyki we wnętrzu restauracji powinno być przede wszystkim wygodnie. Goście chętnie wrócą do lokalu, w którym czują się komfortowo.

Stwórz niezapomniane wrażenia i unikalną atmosferę

Goście w dobrze zaprojektowanej restauracji zapamiętają nie tylko pyszne jedzenie, ale również niepowtarzalny klimat wnętrza.

Zainspiruj swoich gości – innowacyjne rozwiązania w projektowaniu restauracji

Aranżacja wnętrz restauracji powinna przyciągać gości swoją wyjątkowością, oferować gościom niepowtarzalne wrażenia. Projekty wnętrz restauracji powinny otwierać się na różnorodna klientelę, w kontekście funkcjonalnym oferować różne możliwości spędzania czasu. W aspekcie wizualnym restauracja zaspokajająca różnorodne gusty będzie miała przewagę nad lokalem dla wąskiej klienteli.

ostatnie | projekty

Nasze projekty lokali gastronomicznych

Potrzebujesz projektu lodziarni? Francuskie bistro? Rodzinna kawiarnia? Kawiarnia połączona z piekarnią? A może masz inny pomysł na swój biznes? Zrealizuj go razem z nami! Projektujemy restauracje w całej Polsce, dopasowując je do charakteru lokalu np. tworzymy jasne, przestronne i nowoczesne wnętrza takie jak Ferber Bread&Wine.

No posts were found for provided query parameters.

Nasze rozwiązania projektowe dla restauracji - FAQ

Projekty restauracji wyceniamy w zależności od metrażu, lokalizacji, złożoności zagadnień projektowych, konieczności zaangażowania specjalistów innych branż, wymagań inwestora.

Cukiernia Mecyje Sądeckie – Lwowska

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie