Projektowanie wnętrz hoteli

Projektowanie wnętrz hoteli

Przyjemny wypoczynek w hotelu to nie tylko kwestia wygodnego łóżka i smacznego śniadania, ale także przemyślanego projektu wnętrz, który wprowadza gości w odpowiedni nastrój. Dlatego projektowanie wnętrz hoteli to nie tylko wyzwanie, ale również sztuka. Odpowiednio zaprojektowane i zaaranżowane wnętrza mogą wpłynąć na jakość wypoczynku gości, a także podnieść prestiż całej placówki. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego architekta wnętrz, który pomoże stworzyć niepowtarzalny styl i klimat, który będzie odpowiadał wymaganiom i potrzebom klientów.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu i wykorzystaniu najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz hotelowych, można stworzyć przestrzeń, która przyciągnie gości i pozwoli im poczuć się wyjątkowo. Pozwól profesjonalnemu architektowi wnętrz zadbać o Twój hotel, a Ty skup się na tym, co najważniejsze – zadowoleniu swoich gości.

Unikalny styl swojego hotelu dzięki profesjonalnemu projektowaniu wnętrz hotelowych - krok po kroku

1
Konsultacje

Konsultacje mają na celu wypracowanie briefu projektowego.

2
Koncepcja

Koncepcja hotelu powstaje w oparciu o ograniczenia narzucone przez formalne wymagania.

3
Projektowanie

Projektowanie hotelu odbywa się we współpracy z projektantami innych branż.

4
Realizacja

Proces realizacji odbywa się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem ze względu na duży stopień skomplikowania prac.

Kokon 6

Podnieś prestiż swojego hotelu dzięki przemyślanemu projektowi wnętrz

Projektowaniu hoteli towarzyszy wiele poprzedzających spotkań z inwestorem i pozostałymi uczestnikami procesu projektowego. W ustaleniach oprócz projektantów wnętrz biorą udział architekci, projektanci instalacji, technolodzy, konstruktorzy w zależności od złożoności projektu. Projekt hotelu ze względu na swoją skomplikowaną specyfikę wymaga współpracy z uprawnionymi projektantami, aby uzyskać wszelkie określone formalnościami wymagania. W ten sposób proces przebiega zgodnie z prawem, a inwestor może być pewny oczekiwanego efektu.

Przemyślany projekt pokoju hotelowego - jak zrobić wrażenie na swoich gościach?

Wnętrza pokoi hotelowych powinny być efektowne wizualnie, aby robić wrażenie na gościach. Pod względem funkcjonalnym przestrzeń pokoju należy zaprojektować w taki sposób, aby efektywnie wykorzystać każdy metr kwadratowy jego powierzchni. Komfortowy pokój hotelowy, spełniający funkcjonalne potrzeby gości, będący atrakcyjny wizualnie to klucz do sukcesu.

Odkryj, jak projektowanie wnętrz hotelowych może wpłynąć na Twój biznes

Aranżacja wnętrz hotelu ma zdecydowany wpływ na powodzenie biznesu. W pierwszej kolejności istotna jest funkcjonalność przestrzeni, ale również indywidualny charakter wnętrz. Pierwsze wrażenie estetyczne oraz wygoda gości powinny stanowić punkt wyjściowy dla aranżacji wnętrz hoteli.

Skorzystaj z usług profesjonalnego architekta wnętrz i przyciągnij wymagających gości

Współpracując z architektem inwestor posiada możliwości wykorzystania całkowitego potencjału powierzchni hotelu. Architekt dostarcza projekt, który w profesjonalny sposób dzieli przestrzeń na funkcje. Wnętrza hoteli zaprojektowane przez specjalistów przyciągają oczekiwaną i określoną wcześniej grupę klientów.

Kokon 3
ostatnie | projekty

Nasze projekty hoteli

No posts were found for provided query parameters.

Projektowanie hoteli - FAQ

Profesjonalne podejście do projektowania wnętrz hotelowych pozwala na uniknięcie błędów oraz zapobiega niepotrzebnym kosztom wynikającym z pochopnych decyzji i nieświadomości.

Projektowanie wnętrz hoteli obejmuje koncepcję oraz projekt wykonawczy. W większości przypadków niezbędne są projekty branżowe.

Nowoczesny hotel powinien spełniać ogólnoświatowe standardy funkcjonalne jednocześnie pozostając wizytówką regionu. Goście hotelowi odwiedzający dany region mogą wówczas poczuć lokalny klimat równocześnie czując się komfortowo.

Novum 10

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie